ServerFile Arkosia 2017 full >

NU RECOMANDAM folosirea lor pentru a deschide un server. Aici gasiti serverfiles din care puteti extrage doar resurse.
Tudy
Site Admin
Site Admin
Mulţumiri acordate: 3
Mulţumiri primite: 6
Gen:
Romania

ServerFile Arkosia 2017 full >

de
Tudy  

Sall Games4All.....aici aveti tot in download ....este serverfile arkosia facut de mn dela 0 ....nu copy+peste........
am lucrat peste 1 an de zile pe iel. Ma las de metin ....ca , acuma am alte lucruri de facut .....+ca nu se mai merita nu mai este metinu care o fost o data !

P.S Root este ICON
IP se pune in 2 locuri
1 serverinfo.py
2 uiminimap.py

CONT TEST
ID : admin
pass : admin

EDIT > SITE FULL CU PROTECTIE TOT FULL
Trebuie să fii autentificat sau înregistrat pentru a vedea acest link.

Din poze ce vedeti este decat 5% din ce contine sv ! are mape refacute dela 0 ,arme punse ,armuri ,mobi ,copaci ....etc este full ::D
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

P.S UN LUCRU TREBE SA FACETI VOI AM UITAT :D SA INSTALATI TOATE (QUEST) AM UITAT SA LE INSTALE !!!!!!! LE AVETI ACOLO

Discord: Thunde#5861
E-mail: Contact@Games4All.Ro

ImagineVă rugăm să scanaţi întotdeauna fişierele pe care le descărcaţi cu Trebuie să fii autentificat sau înregistrat pentru a vedea acest link..
Takizo87
Nivel 1
Nivel 1
Romania

Re: ServerFile Arkosia 2017 full >

de
Takizo87  

[Local Link Removed for Guests] scrie: [Local Link Removed for Guests]15 Sep 2020, 11:57 Sall Games4All.....aici aveti tot in download ....este serverfile arkosia facut de mn dela 0 ....nu copy+peste........
am lucrat peste 1 an de zile pe iel. Ma las de metin ....ca , acuma am alte lucruri de facut .....+ca nu se mai merita nu mai este metinu care o fost o data !

P.S Root este ICON
IP se pune in 2 locuri
1 serverinfo.py
2 uiminimap.py

CONT TEST

Din poze ce vedeti este decat 5% din ce contine sv ! are mape refacute dela 0 ,arme punse ,armuri ,mobi ,copaci ....etc este full ::D
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

P.S UN LUCRU TREBE SA FACETI VOI AM UITAT :D SA INSTALATI TOATE (QUEST) AM UITAT SA LE INSTALE !!!!!!! LE AVETI ACOLO
Salutare,
Imi spui si mie cum se schimba parola la mysql?
Te rog frumos.
Cum stiu eu ca se poate shimba nu functioneaza.
Cu respect ptr munca depusa, frumos serverul.
Tudy
Site Admin
Site Admin
Mulţumiri acordate: 3
Mulţumiri primite: 6
Gen:
Romania

Re: ServerFile Arkosia 2017 full >

de
Tudy  

[Local Link Removed for Guests] scrie: [Local Link Removed for Guests]24 Sep 2020, 18:51
[Local Link Removed for Guests] scrie: [Local Link Removed for Guests]15 Sep 2020, 11:57 Sall Games4All.....aici aveti tot in download ....este serverfile arkosia facut de mn dela 0 ....nu copy+peste........

P.S Root este ICON
IP se pune in 2 locuri
1 serverinfo.py
2 uiminimap.py

CONT TEST

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Salutare,
Imi spui si mie cum se schimba parola la mysql?
Te rog frumos.
Cum stiu eu ca se poate shimba nu functioneaza.
Cu respect ptr munca depusa, frumos serverul.
O sa fac un tutorial si iti dau link in privat.

Discord: Thunde#5861
E-mail: Contact@Games4All.Ro

ImagineVă rugăm să scanaţi întotdeauna fişierele pe care le descărcaţi cu Trebuie să fii autentificat sau înregistrat pentru a vedea acest link..
Scrie răspuns

Înapoi la “Serverfiles”

• Informaţie