Cerere Moderator Scooby

Se poate aplica pentru gradele:Moderator/Helper/GFX Designer
[~Scooby~Doo~]
Nivel 1
Nivel 1
Status: Server~Creator
Discord: [Scooby~Doo]#8265
Rang personalizat: ScoobySnack's
Gen:
Vârsta: 21
Romania

Cerere Moderator Scooby

[~Scooby~Doo~]

Cum te numești? Câți ani ai? Din ce oraș ești?
-Salut, ma numesc Ciucurescu Sorin Laurentiu, am 20 de ani, sunt din Orastie .
De ce dorești acest grad? Consideri ca ai experiența necesara exercitarii acestui acces?
-Pentru ca eu si prietenul meu avem de gand sa populam acest forum. Consider ca am destula experienta pentru acest acces chiar si mai mare.
Pe ce secțiune ți-ai dori sa activezi în principal și de ce? Faci parte dintr-un proiect anume? Ofera-ne câteva detalii.
-Toate sectiuniile nu doar una, pot sa fiu activ in toate sectiuniile si sa ofer ajutor la orice in mare parte, am un proiect alaturi de fratele meu lucram de foarte mult timp la un server de metin, singurele detalii pe care vi le pot oferi sunt : O sa fie cel mai bomba pvp urmat de un sv pvp pe acelasi client. :ymhug:
Cât timp petreci pe forum?
-Foarte mult daca e nevoie . ~o)
Ai avut vreun conflict cu un membru din Administrația Games4All (daca "da", cu cine?)? Ce parere ai despre administrație și ce ai schimba?
-NU am avut conflicte. Nu as schimba nimic este ok asa pentru moment. :ymapplause:
Ce propunere ai pentru forumul nostru pe care dorești sa o expui? Ce ți-ar mai place sa fie schimbat/îmbunatațit?
-Nu am propuneri, este foarte bine gandit. :ymalien:
Urmezi cursurile unei instituții(daca "da", ce profil?) sau lucrezi într-un domeniu(daca "da", care?)? Liber profesionist :ymdevil:
Ma puteti contacta pe discord > [Scooby~Doo]#8265
Tudy
Administrator
Administrator
1
Status: Te-am ajutat
Discord: Tudy#5861
Mulţumiri acordate: 12
Mulţumiri primite: 91
Gen:
Vârsta: 25
Romania

Re: Cerere Moderator Scooby

Tudy

Acceptat!

Discord: Tudy#5861
E-mail: Contact@Games4All.Ro

Vă rugăm să scanaţi întotdeauna fişierele pe care le descărcaţi cu Trebuie să fii autentificat sau înregistrat pentru a vedea acest link..
Scrie răspuns
  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la “Aplicații pentru grad”

• Informaţie