Golden Farm

Tudy
Administrator
Administrator
Status: Te-am ajutat
Discord: Tudy#5861
Mulţumiri acordate: 12
Mulţumiri primite: 69
Gen:
Vârsta: 25
Romania

Golden Farm

Tudy

Buna ziua! Vin în ajutorul tuturor care doresc sa facă un bani fara investiție. Va explic în mare ce este de făcut, și nu iti trebuie decât 5 minute pe zi.
Iată cum se procedează:
1. Creezi un cont: Trebuie să fii autentificat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
2. Vei primi un bonus de început pentru a putea cumpăra "pasari" -> vei găsi în bara din dreapta "buy birds"
3. Fiecare pasare acumulează un număr de oua la fiecare ora ex: 5 egg /h (sunt mai multe pasari cu preturii diferite și oua pe ora mai multe)
4. Dupa acumularea dorita poti colecta ouăle iar apoi le vinzii.
IMPORTANT!
* De fiecare data când vinzi ouăle 70% se vor transforma în "goldcoins" iar 30% în "goldbar"
-> goldcoins = bani care vei cumpara pasari
-> goldbar = bani care îi poți retrage în USD, EURO ,chiar și în bitcoin cine vrea sau folosește.
Dacă nu ai înțeles sau ai nevoie de ajutor nu ezita sa ma întrebi!
Este totul foarte simplu si nu ocupa timp , la inceput este mai greut dar cu timpul vei începe sa retragi bani foarte ușor.
Sfat: cumpara păsările cand sunt la reducere*
(reducerea apare odată la 2 saptamani din ce am observat eu).

Discord: Tudy#5861
E-mail: Contact@Games4All.Ro

Vă rugăm să scanaţi întotdeauna fişierele pe care le descărcaţi cu Trebuie să fii autentificat sau înregistrat pentru a vedea acest link..
  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la “Spam”

• Informaţie