Cryptotab - Mineaza bitcoin

Vrei să dai un anunţ? Toate îşi găsesc locul la mica publicitate.
Tudy
Administrator
Administrator
Status: Te-am ajutat
Discord: Tudy#5861
Mulţumiri acordate: 7
Mulţumiri primite: 28
Gen:
Vârsta: 24
Romania

Cryptotab - Mineaza bitcoin

Tudy

Salutare tuturor,
Vreau sa va prezint un browser in care poti mina bitcoin in timp ce joci, jocul tau preferat sau in timp ce asculti muzica..acest browser il puteti descarca si pe telefon ( poti mina bitcoin si de pe telefon)...eu il folosesc de ceva timp si pot zice ca este 100% real poti cere plata la 0.00001 bitcoin ( trebuie sa detii un wallet unde bitcoin vor fi depozitati) pentru wallet eu folosesc si recomand coinbase.
Mai jos aveti o imagine cu profitul meu pe luna aceasta.. cat si o imagine cu cryptotab ( am dat drumul de o ora la minat)
Imagine

unde puteti descarca browser... cu cat suntem mai multi cu atat avem mai mult de castigat.
Doar descărcați și instalați CryptoTab Browser și începeți să-l utilizați. Nu contează ce faceți: navigați pe internet, verificați social media, utilizați servicii de streaming; funcționează întotdeauna și îți iei Bitcoin.
Trebuie să fii autentificat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Pentru orice nelamurire va rog sa imi scrieti.
Multumesc

Discord: Tudy#5861
E-mail: Contact@Games4All.Ro

Vă rugăm să scanaţi întotdeauna fişierele pe care le descărcaţi cu Trebuie să fii autentificat sau înregistrat pentru a vedea acest link..

Înapoi la “Mica publicitate”

• Informaţie